ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Оздоровлюємо тіло поза тренажерним залом
  Динамічність повсякденного життя, регулярні обов'язки, рутинні справи і турботи спричиняють за собою втому, знемогу організму і апатію,  організм вимотаний робочим тижнем, але ж? Адже колись ти хотів зайнятися своїм тілом, відновити і підтримувати організм в стані комфорту і здоров'я. Але виявилось, що спортзал знаходиться занадто далеко, купувати і готувати здорову їжу це довго і нудно, відмова від сигарет і алкоголю здається тобі недосяжною верхівкою айсберга. Це не біда! Сотні тисяч людей кинули згубні звички і зайнялися своїм здоров'ям, своїм тілом. Секрет простий: ти можеш стати настільки хороший, наскільки захочеш. Головне старанно працювати і вірити в себе.

    А що стосується втоми, то вона виникає у людей від неправильного способу життя. Все в рівній мірі має значення: і розпорядок дня, і режим харчування, і годинник сну. Якщо людина живе правильно, вона не втомлюватиметься.   Які ж вправи можна виконувати, так би мовити, в домашніх умовах? До речі, тренуватися можна як в обідню перерву, так і після трудового дня.

Детально відповідаю на питання, що часто ставляться.


1. ПРОКАЧУВАННЯ ПРЕСУ НА ЛАВІ

Сидячи на лавочці, трохи подай корпус назад, спираючись на руки. Ноги опускай трохи нижче рівня стегон і потім піднімай їх і знову опускай, здійснюючи скручування.


2. ПРОКАЧУВАННЯ ПРЕСУ НА БРУСАХ

Сидячи на одній перекладині, зачепися ногами за протилежну і зафіксуй це положення. Руки одночасно заведи за голову і виконуй скручування. Якщо в нахилі опустити корпус не чітко до рівня брусів, а трохи нижче, це дозволить додати навантаження не лише в області пресу, але також і м'язам спини.


3. "ДРУКАРСЬКА МАШИНКА"

Щоб почати вправу, необхідно підтягнутися до рівня перекладини і, залишившись в такому положенні, здійснювати рухи вліво і управо. Ця статична вправа, зміцнююча суглоби і зв'язки усіх м'язів - ліктьові, зап'ястки, плечовий пояс і м'язи спини. Вона підійде тим, хто вже уміє підтягуватися і допоможе розвинути витривалість.


4. ВІДЖИМАННЯ ВВЕРХ НОГАМИ

Знайома багатьом вправа - віджимання на брусах - можна урізноманітнити і ускладнити, залишивши ноги на верхній перекладині, а віджиматися на нижній. Так збільшиться навантаження на руки і добре прокачаються плечі.


5. "ВІДЖИМАННЯ ГАННІБАЛА"

Їх слід виконувати на лаві або на вулиці - на укопаному в землю колесі. По суті, це аналог французькому жиму в тренажерному залі. Головне, щоб висота перешкоди була від 30 см до 70 см Перевага цієї вправи в тому, що при прокачуванні трицепса він розтягується. Плюс навантаження можна переносити на спину - при опусканні руки заводити за голову.


   І пам'ятай, тренування сили більшою мірою зачіпає світ людського духу і область емоцій, ніж власне м'язи. Саме тому тренування вимагають так багато інтелекту і здорового глузду. Міняючи своє тіло, не забувай про мізки. Street Workout - це не лише спортивний рух, це ціла філософія, спрямована на збереження цінностей нормального здорового суспільства.    Необхідно не лише фізично, але й інтелектуально розвиватися, здобувати   освіту, щоб мати можливість міцно встати на ноги, завести нормальну здорову сім'ю і її забезпечувати. Хочеться поміняти нашу молодь в кращу сторону, тому що вона - кістяк нашої нації.Создан 19 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником