ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

 

Витяг з протоколу
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ  №6

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»

 

від 03.03 2010                                                                                        

 

Присутні: 37 чол.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

2. Результати вивчення досвіду роботи працівників, що атестуються та обговорення матеріалів, поданих на атестацію. (Доповідачі – методист ліцею, педагогічні працівники, що атестуються).

 

ІІ. СЛУХАЛИ:

         Гусєва В.Л., керівника фізичного виховання, який представив звіт з досвіду  своєї роботи.  У ліцеї проводиться значна робота спрямована на зміцнення здоров'я,  поліпшення фізичного розвитку учнів та пропаганди здорового способу життя. Використання комп’ютерних технологій сприяє на більш високому рівні вирішувати ці завдання.

 

 

УХВАЛИЛИ:

 

2.1 Гусєв В.Л. вмілий і творчий педагог, має ґрунтовну теоретичну і практичну фахову підготовку. Працює над впровадження інноваційних технологій, використовує комп’ютерні технології на уроках фізичного виховання. Відзначається ерудицією, знанням психолого-педагогічних особливостей підлітків, має заслужений авторитет у учнівсько - педагогічному колективі. Заслуговує на підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «Старший викладач».

Рекомендувати досвід Гусєва В.Л. з впровадження комп’ютерних технологій на уроках фізичної культури для розгляду на НМР НМЦ ПТО у Полтавській області для запровадження в області.

 

 

                   Голова                                     Г.В. Волошин

 

                   Секретар                                  С.І.Деньга

 Создан 28 июн 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником