ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Спортивні здобутки

Спортивні досягнення учнів ліцею на обласних Спартакіадах



п/п

Прізвище, ім’я

(команда)

Навчальний

рік

Вид

спорту

 

Зайняте

місце

1

Нірченко Микола

2006-2007

л/крос

І

2

Мордовський Юрій

2006-2007

гирьовий спорт

І

3

Криворучко Микола

2006-2007

гирьовий спорт

ІІ

4

Ісаєва Ірина

2006-2007

л/крос

ІІІ

5

Куріна Наталія

2006-2007

н/теніс

ІІІ

6

Бухало Ольга

2006-2007

л/крос

ІV

7

Команда юнаків

2006-2007

л/крос

ІІ

8

Команда юнаків

2006-2007

гирьовий спорт

II

9

Команда дівчат

2006-2007

н/теніс

II

10

Команда юнаків

2006-2007

комплексний залік

III

11

Криворучко Віктор

2007-2008

гирьовий спорт

I

12

Легач Сергій

2007-2008

л/крос

II

13

Ісаєва Ірина

2007-2008

л/крос

II

14

Асаул Анатолій

2007-2008

гирьовий спорт

III

15

Команда дівчат

2007-2008

л/крос

III

16

Команда юнаків

2007-2008

футбол

III

17

Обласний огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання

 

2007-2008

 

 

II

18

Криворучко Віктор

2008-2009

гирьовий спорт

II

19

Асаул Анатолій

2008-2009

гирьовий спорт

III

20

Каспіров Вадим

2009-2010

гирьовий спорт

ІІ

21

Арендаренко Євген

2009-2010

човниковий біг

ІІ

22

Команда юнаків

2009-2010

л/крос

ІІІ

23

Команда юнаків

2009-2010

човниковий біг

ІІ

24

Каспіров Вадим

2010-2011

гирьовий спорт

ІІІ

23

Команда дівчат

2010-2011

загальний залік

ІV

24

Cорока В’ячеслав

2012-2013

гирьовий спорт

І

25

Терьошин Володимир

2012-2013

гирьовий спорт

ІІІ

26

Команда юнаків

2012-2013

гирьовий спорт

ІІІ

27

Команда дівчат

2012-2013

н/теніс

ІІ

28

Ляшкевич Сергій

2012-2013

човниковий біг

ІІІ

29 Мацак Ростислав 2014-2015 н/теніс І
30 Команда юнаків 2014-2015 н/теніс І
31 Горпинченко Юлія 2014-2015 н/теніс ІІІ
32 Команда дівчат 2014-2015 н/теніс ІІІ
33 Артюшенко Сергій 2014-2015 гирьовий спорт ІІІ
34 Команда дівчат 2015-2016 комплексний залік І
35 Христенко Богдан 2015-2016 підтягування  І
36 Поковба Наталія 2015-2016 стрибки через скакалку І
37 Долинська Оксана 2015-2016 човниковий біг ІІ
38 Тагірова Анастасія 2015-2016 піднімання тулуба ІІ
39 Калашник Михайло 2015-2016 гирьовий спорт ІІІ
40 Обласний огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в ПТНЗ 2015-2016   ІІ
41 Корінь Сергій   (Полтава_ДПЮ) 2016-2017 гирьовий спорт І
42 Команда юнаків  (Полтава_ДПЮ) 2016-2017 загальний залік ІІ
43 Бойко Максим (Полтава_гуртожиток) 2016-2017 підтягування І
44 Долінська Оксана(Полтава_гуртожиток) 2016-2017 н/теніс ІІІ
45 Команда дівчат   (Полтава_гуртожиток) 2016-2017 загальний залік ІІІ
46 Команда юнаків  (Полтава_гуртожиток) 2016-2017 загальний залік ІІ
47 Артюх Ігор     (Полтава_гуртожиток) 2016-2017 човниковий біг ІІ
48 Артюх Ігор      (Полтава_гуртожиток) 2016-2017 стрибки в довжину ІІІ
49 Ратушняк Олег    (Миргород) 2016-2017 н/теніс ІІІ
50 Бойко Максим (Полтава) 2017-2018 підтягування ІІІ
51  Байдак Артем  (Полтава) 2017-2018  човниковий біг  ІІІ
52  Дзигарь Станіслав (Полтава) 2017-2018  стрибки в довжину  І
53  Команда юнаків  (Полтава) 2017-2018  загальний залік  ІІ
54  Щербина Наталія (Полтава) 2017-2018 н/теніс І
55 Гриценко Настя  (Полтава) 2017-2018 піднімання тулуба ІІ
56 Команда дівчат   (Полтава) 2017-2018 загальний залік ІІІ
57 Мар’ян Еріка (Решетилівка) 2017-2018 л/крос ІІІ
58 Долінська Оксана (Решетилівка) 2017-2018 човниковий біг ІІ
59 Щербина Наталія (Решетилівка) 2017-2018 н/теніс І
60 Команда дівчат   (Решетилівка) 2017-2018 загальний залік І
61 Корінь Сергій   (Решетилівка) 2017-2018 гирьовий спорт І
62 Бойко Максим  (Решетилівка) 2017-2018 підтягування І
63 Лукаш Андрій   (Решетилівка) 2017-2018 л/крос ІІ
64 Книшевський Олександр 2017-2018 н/теніс ІІ
65 Футбольна команда ліцею 2017-2018 загальний залік ІІІ
66 Команда юнаків  (Решетилівка) 2017-2018 загальний залік І
67 Статнік Максим   (Полтава) 2018-2019 підтягування ІІІ
68 Пінчук Владислав (Полтава) 2018-2019 стрибки в довжину ІІІ
69 Долішняк Вадим  (Полтава) 2018-2019 н/теніс І
70 Команда юнаків  (Полтава) 2018-2019 загальний залік І
71 Овчаренко Анжела (Полтава) 2018-2019 н/теніс ІІІ
72  Гриценко Наталія  (Полтава) 2018-2019  човниковий біг  ІІ 
73  Ковач Діана  (Полтава) 2018-2019  піднімання тулуба  ІІ 
74 Демидова Діана  (Полтава)  2018-2019 стрибки через скакалку   І
75  Команда дівчат  (Полтава)  2018-2019 загальний залік  ІІ 
76 Овчаренко Анжела (Миргород) 2018-2019  н/теніс  ІІ
77  Команда дівчат    (Миргород) 2018-2019  загальний залік  ІІІ 
78 Долішняк Вадим (Миргород) 2018-2019  н/теніс  І 
79  Соляник Арсен  (Миргород) 2018-2019  човниковий біг  ІІ 
80 Лукаш Андрій  (Миргород)  2018-2019 л/крос  ІІІ 
81  Статнік Максим  (Миргород) 2018-2019  підтягування   ІІІ
82  Команда юнаків  (Миргород) 2018-2019   загальний залік  ІІ

 

Бойко Максим     (Полтава_гуртожиток)



Обновлен 21 сен 2019. Создан 28 июн 2014



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником