ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Віджимання
Що таке віджимання?

Віджимання - це поширена вправа, яка використовується у звичайній фізкультурі, в спорті для розвитку грудної групи м'язів і трицепсів, а також як допоміжна вправа для дельтовідних м'язів і всієї середньої частини тіла в цілому.

 

Як правильно робити віджимання?

1. «Звичайні» віджимання

Прийміть упор лежачи, долоні повинні бути на рівні плечей, по ширині як плечі або трохи ширше. Згинаючи руки, опустіть корпус до підлоги, потім підніміть назад. Ноги і корпус повинні при цьому бути прямолінійними.

Вага тіла повинна підніматися тільки руками, не треба допомагати собі, згинаючись або прогинаючись у попереку.

 

 2. «Полегшені» віджимання

Припустимо, ви спробували зробити звичайні віджимання, але у вас вийшло зробити тільки одне-два. Не впадайте у відчай, є кілька альтернативних методів, за яких можна почати:

На колінах - якщо перенести акцент з носків на коліна, зусилля зменшиться приблизно наполовину. Проте все ще важливо зберігати пряму лінію тіла в процесі віджимань.

 ►На кулаках - прийнято вважати, що цей спосіб більш суворий, проте деяким людям незручно віджиматися на долонях через розтягнення зв'язок кистей. Віджимайтеся на кулаках, але на м'якому килимі або складеному рушнику

► Від лавки - віджимання від низької лавки або табуретки на носках ступні або на колінах також допомагають зменшити зусилля. Переконайтеся, що лава стійка  

► Від стіни - якщо всі способи вище для вас все ще занадто важкі, останній варіант це віджимання від стіни. Чим ближче до стіни ви стоїте, тим легше це робити. З часом ви розвинете м'язи і зможете робити віджимання від лавки, на колінах, а потім і звичайні.

 

Пам'ятайте, що мета цієї вправи - зміцнити вашу мускулатуру. Насправді неважливо, який тип віджимань ви виберете. Спробуйте, і ви здивуєтесь, наскільки покращиться ваша форма. Удачі!

 

Чому віджимання?

 

Віджимання - одна з основних і найбільш поширених вправ. Вона корисна не тільки для м'язів грудей, але також дуже хороша для преса, трицепсів, плечових м'язів і корпусу в цілому.

 

Віджимання можна робити в будь-якому місці, і що саме чудове - вони абсолютно безкоштовні, вам не знадобляться ні дорогі тренажери, ні абонемент в спортзал. Якщо ви хочете добре розвинути грудні й плечові м'язи, то ця вправа може стати чудовим початком. До того ж це добре розвине вашу силу волі.

 

Щоб покращити свою форму і здоров'я, вам потрібно всього лише присвятити вправам близько 30 хвилин на тиждень, бути цілеспрямованим і наполегливим. Обіцяю, що ви станете почувати себе набагато краще і впевненіше після пари перших тренувань.Обновлен 05 июн 2014. Создан 19 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником