ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Обласна Спартакіада учнів професійно-технічних навчальних закладів аграрного спрямування

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського»



     25 квітня 2018 року на спортивній базі ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського» відбулася обласна Спартакіада учнів професійно-технічних навчальних закладів аграрного спрямування, в якій взяли участь і юні спортсмени нашого ліцею.

Програма змагань включала такі види спорту:

-         юнаки – футбол, настільний теніс, крос 1000 м, гирьовий спорт, підтягування на перекладині;

-         дівчата – настільний теніс, крос 500 м, «човниковий» біг 4х9 м.

     У всіх видах змагань взяли участь і учні ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського», які продемонстрували неабиякі здібності і спортивну майстерність.

За  команду ліцею виступали:

-         футбол - Ковальов Владислав, Байдак Артем, Коп’як Олександр, Бойко Максим, Турчин Олексій, Цопа Вячеслав, Плюта В’ячеслав, Долішняк Вадим;

-         настільний теніс - Книшевський Олександр;

-         гирьовий спорт - Корінь Сергій;

-         легкоатлетичний крос 1000 м - Лукаш Андрій, Воронянський Андрій, Журилко Сергій;

-         підтягування на перекладині - Бойко Максим;

-         настільний теніс - Щербина Наталія;

-         легкоатлетичний крос 500 м - Мар’ян Еріка, Овчаренко Анжела;

-         човниковий біг 4х9 м - Долінська Оксана.

     За підсумками змагань дівчата нашого ліцею здобули 1 місце у загальному заліку, а в індивідуальних стартах показали такі результати: Щербина Наталія (33 КК група) – 1 місце з настільного тенісу; Долінська Оксана (33 КК група) – 2 місце з човникового бігу 4х9 м; Мар’ян Еріка (12 П-ЛХА група) – 3 місце з легкоатлетичного кросу, Овчаренко Анжела (12 П-ЛХА група) – 4 місце з легкоатлетичного кросу.

    Перемогою в обласній Спартакіаді ПТНЗ аграрного спрямування завершили виступ і наші юнаки. Вони також вибороли 1 місце у загальному заліку Спартакіади. Чемпіонами стали – Корінь Сергій (34 ЕРЗ група) з гирьового спорту, Бойко Максим (33 КК група) з підтягування на перекладині; 2 місце - Лукаш Андрій (14 ЕРЗ група) з легкоатлетичного кросу, Книшевський Олександр (34 ЕРЗ група) з настільного тенісу; 3 місце – футбольна команда ліцею. Воронянський Андрій (31 ТМС група) і Журилко Сергій (4 КК група) були третіми у своїх забігах з легкоатлетичного кросу.

Готували команду до змагань викладачі фізичної культури та керівники спортивних секцій Артюх О.І., Мирошник М.В., Пісарєв В.М., Косолап Є.М., а також керівник фізичного виховання ліцею Гусєв В.Л.

    Вручаючи нагороди переможцям і призерам Спартакіади, головний суддя змагань, провідний спеціаліст Полтавського комітету (філії) з фізичної культури і спорту Департаменту освіти і науки України Муха Е.В. і директор ліцею Спільна Н.П. побажали юним спортсменам подальших спортивних досягнень та успіхів у житті і спорті.

Обласна Спартакіада учнів ПТНЗ аграрного спрямування

Переглянути фото Спартакіоди 

ФОТО



Создан 26 апр 2018