ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Обласна Спартакіада учнів, що проживають у гуртожитках ПТНЗ

Полтава, ПЦ ПТО

29 березня 2018 року на спортивній базі Полтавського Центру ПТО відбулася Спартакіада учнів, що проживають у гуртожитках ПТНЗ області.

Програма змагань включала такі види: юнаки – підтягування на перекладині, човниковий біг 4х9 м, стрибки у довжину з місця, настільний теніс; дівчата – стрибки через скакалку, піднімання тулуба в сід за 1 хв., човниковий біг 4х9 м, настільний теніс. У всіх видах змагань взяли участь і наші юні спортсмени, які продемонстрували неабиякі здібності і спортивну майстерність.

Команда ліцею виступала в такому складі – Бойко Максим (33 КК група), Дзигарь Станіслав (31 ТМС група), Байдак Артем (31 ТМС група), Книшевський Олександр (34 ЕРЗ група) Щербина Наталія (33 КК група), Овчаренко Анжела (12 П-ЛХА група) і Гриценко Настя (22 П-ЛХА група).

За підсумками змагань в загальнокомандному заліку юнаки нашого ліцею здобули 2 місце, а в індивідуальних стартах показали такі результати: Бойко Максим (33 КК група) – 3 місце з підтягування на перекладині; Байдак Артем (31 ТМС група) – 3 місце з «човникового бігу» і чемпіоном Спартакіади у стрибках у довжину з місця став Дзигарь Станіслав (31 ТМС група). Лише одного кроку до трійки призерів не вистачило Книшевському Олександру в настільному тенісі – 4 місце.

Не відстали від юнаків і наші дівчата, які в загальнокомандному заліку Спартакіади вибороли 4 місце, а в індивідуальних змаганнях Щербина Наталія (33 КК група) стала чемпіонкою Спартакіади з настільного тенісу, Гриценко Настя – друга в підніманні тулуба за 1 хв.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою і бажаємо подальших успіхів і звершень в житті і спорті.

Спортивна команда ліцею і їхні тренери Гусєв В.Л., Артюх О.І., Пісарєв В.М. щиро дякують директору ліцею Спільній Н.П. за наданий транспорт і водію мікроавтобуса Кузьмичу В.М. за комфортну поїздку до міста Полтави.

Керівник фізичного виховання  Гусєв В.Л.