ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Що треба їсти після воркауту
   За останні декілька років воркаут перетворився з субкультурного явища в повноцінну спортивну дисципліну.

    Адепти руху на власному прикладі показують, що для формування ідеального тіла не потрібно дорогі карти у фітнес-клуби і персональних тренерів - досить звичайного турніка, брусів і бажання займатися. Як і будь    -який спорт, воркаут вітає правильне харчування, особливо важливе після тренування. Ми вирішили скласти невеликий список принципово важливих компонентів харчування, наслідувати які повинен кожний "вуличний спортсмен".

Вуглеводне вікно

    Практично кожна людина, що займалася спортом хоч би декілька місяців, знайома з поняттям так званого "вуглеводного вікна". У цей період, що триває в середньому біля півгодини відразу після тренування, втомлений організм настійно вимагає заповнення запасу витрачених сил. Нехтувати цим - означає ставити під удар усе заняття. Запитувати вас другий раз ніхто не буде: тіло просто візьме  необхідні для відновлення поживні речовини з м'язових волокон. Так що, зстрибнувши з турніка, з'їжте, приміром, енергетичний батончик.

Відновлення

    Щоб росли м'язи, потрібний білок. Тому раціон спортсмена обов'язково включає м'ясо. Про це піклується багато хто, забуваючи, чомусь, зміцнювати сам каркас, навантаження на який росте з кожним новим тренуванням. Активному відновленню кісток сприяють продукти з високим вмістом кальцію - низькокалорійний сир буде відмінним вибором. Не варто ігнорувати і нервову систему: її відновленню сприяє украй корисний і несмачний риб'ячий жир.

Вода

    Дегідрація організму - останнє, що потрібно початківцеві-турнікмену. Багато пити перед тренуванням не варто, досить склянки води. Під час заняття кожні 20 хвилин робіть по ковтку, не скупіться. Після нього, навіть якщо спрага нестерпна, почекайте хоч би п'ять хвилин і не випивайте відразу півлітрову пляшку. Заразом і самоконтроль потренуєте.

Вуглеводи і білки

   Впродовж все того ж анаболічного вікна ваш організм максимально налаштований на формування м'язів. Усі отримані білки і вуглеводи тіло витратить на відновлення і приріст м'язової маси. Тому вибирайте багату білками їжу, будь-кого за смаком. Вуглецями ж краще всього зарядитися за допомогою соків: журавлинного і виноградного - ваш вибір.

Заборона

    Важливо пам'ятати, що ваш раціон після заняття не повинен включати багату жирами їжу. Жири подіють на вступ корисних білків і вуглеводів з шлунку в кров як героїн на хворого - уповільнять. Також забороніть собі будь-які кофеїновмісні напої: вони значно знижують рівень роботи інсуліну.Создан 16 фев 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником