ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Відкриття спортивного майданчика
     25 січня 2018 року у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу.

    Дійство стало справжнім святом, адже на нього завітали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутати Верховної Ради України Олег Кулініч та Артур Герасимов, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко, її заступник Тетяна Закапко, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту капітального будівництва Тимофій Голбан, очільники району Роман Перепелиця та Сергій Колотій.

  Це люди, котрі завдяки своїй наполегливості, любові до рідної Решетилівщини і прагненню бачити молодь здоровою і успішною, створюють усі умови для фізичного розвитку підростаючого покоління.

     Зі словами вдячності до гостей та усіх присутніх звернулася директор ліцею Ніла Спільна. Вона запевнила, що завдяки плідній співпраці ми сформуємо у підростаючого покоління чіткі переконання в тому, що бути спортивним і здоровим – це сучасно і перспективно.

   По завершенню урочистого відкриття спортивного майданчика відбулася товариська зустріч із міні-футболу між командами учасників АТО та учнями аграрного ліцею.
Обновлен 08 фев 2018. Создан 07 фев 2018