ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Олімпійський урок
   19 вересня на гімнастичному майданчику ліцею був проведений Олімпійський урок, який включав показовий виступ активістів фізичної культури і спорту нашого ліцею, учнів, які професійно займаються «Street workout» - (вуличне тренування).

 Основною метою  заходу була пропаганда здорового способу життя і залучення якнайбільшої кількості учнів ліцею до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

    Свою майстерність продемонстрували учні ліцею –  Бойко Максим, Перчик Андрій, Приходько Руслана, Гільдиєва Тетяна, Долінська Оксана, юні спортсмени с.Миколаївка і, звичайно, тренер, наставник і організатор руху «Street workout», голова обласної федерації «Street workout» Рудько Максим (також учень нашого ліцею).

    Показовий виступ майстрів воркауту на гімнастичних знаряддях (а були використані перекладина, паралельні бруси, гімнастична драбина) та просто на асфальті постійно тримав в захопленні як учнів, так і педколектив ліцею. Були продемонстровані елементи воркауту: «прапор»,   різноманітні підтягування, оберти, стійки на руках на перекладині, брусах, силові виходи та багато інших вправ і силових комбінацій.

По закінченню Олімпійського уроку багато учнів ліцею виявили бажання займатися воркаутом.

Лозунг ліцею «Ми за здоровий спосіб життя»  діє.Обновлен 08 фев 2018. Создан 07 фев 2018